Tu nas znajdziesz

Agencja Nieruchomości
NieruchomosciSzybko.pl
Oddział Bielany

ul. Wrzeciono 6
01-961 Warszawa Bielany

Napisz do nas

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treściąPolityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

   

   

  Najlepsze Biuro Nieruchomości Warszawa BielanyNajlepsza Agencja Nieruchomości Warszawa Bielany

  Zielone tereny i metro – takie są skojarzenia wielu osób z Bielanami. Nie oznacza to jednak, że szybka sprzedaż mieszkania Warszawa Bielany będzie łatwym zadaniem. Miejscowa oferta lokali jest bowiem duża. Nie wszystkie z nich mogą się pochwalić niewielką odległością od metra i terenów zielonych. Najlepsze biuro nieruchomości Warszawa pomoże jednak zaakcentować pozytywne cechy każdego „M”. Dzięki temu szybka sprzedaż mieszkania Warszawa Bielany będzie o wiele łatwiejsza.

  Mieliśmy już klientów z Bielan, którzy po dłuższym okresie samodzielnej sprzedaży lokalu wybrali NieruchomosciSzybko.pl, czyli najlepsze biuro nieruchomości w Warszawie (według opinii internautów). Czy to się opłaciło? Z pewnością tak, bo każde mieszkanie z Bielan udało się nam sprzedać szybko – zwykle w ciągu 2 – 4 miesięcy. Bardzo dobre wyniki osiągaliśmy nawet wtedy, gdy koniunktura na rynku nie była najlepsza (np. z powodu niskiej zdolności kredytowej).

  Jak bardzo dobre biuro nieruchomości Warszawa może pomóc w sprzedaży mieszkania z Bielan? Jednym z podstawowych elementów jest dobra wycena. Dzięki niej lokal uda się sprzedać po cenie zbliżonej do ofertowej. Zdarzały się nawet przypadki transakcji, w których licytujące osoby zaproponowały kwotę większą niż ta z ogłoszenia. Było to możliwe dzięki bardzo dobrej prezentacji mieszkania – zarówno w ogłoszeniu, jak i podczas dni otwartych.

  Nasi klienci mogą liczyć na bardzo dobre zdjęcia i filmy swojego lokum przygotowane według zasad home stagingu. Jako najlepsza agencja nieruchomości Warszawa Bielany nie pobieramy od klienta żadnych opłat przed sprzedażą lokalu. Rozliczenie następuje dopiero wtedy, gdy znajdzie się chętny na sprzedaż mieszkania. Pracujemy na wyłączność – tak jak praktycznie każde skuteczne biuro nieruchomości Warszawa. Jako luksusowe biuro nieruchomości Warszawa pomagamy z sukcesem również w sprzedaży drogich mieszkań – kosztujących znacznie więcej niż 1 mln zł

  Biuro, Agencja Nieruchomości NieruchomosciSzybko.pl Warszawa Bielany