7 kroków sprzedaży

Home staging

Żeby szybko i sprawnie sprzedać nieruchomość, musisz sprawić aby Twoje mieszkanie lub dom zdecydowanie wyróżniało się na tle konkurencji. Nie od dziś wiadomo, że kupujemy oczami. Wystarczy zrobić mały test. Wchodząc na portale z nieruchomościami, na co w pierwszej kolejności zwracamy uwagę? Oczywiście na zdjęcia. Często bywa tak, że nawet oferty, które wyróżniają się atrakcyjną ceną, tracą przez źle wykonane zdjęcia, które są tak naprawdę wizytówką oferty.

Po co robimy home staging?

Potencjalny nabywca wyrabia sobie zdanie o danej nieruchomości w ciągu pierwszych kilku, kilkunastu sekund. To właśnie ten zabieg wpływa na to, co nasze oczy ujrzą w tym właśnie czasie. Dzięki niewielkim zabiegom jesteśmy w stanie sprawić aby nieruchomość przeznaczona na sprzedaż lub wynajem stała się bardziej atrakcyjna dla oka.

Co możemy zyskać dzięki
home staging?

To dla Ciebie przede wszystkim oszczędność czasu, stresu i pieniędzy. Dlaczego? Usługa Home Stangingu powodująca wzrost atrakcyjności oferty sprawi, że Twoja nieruchomość szybciej się sprzeda, a Ty nie będziesz musiał oczekiwać w nieskończoność na potencjalnego nabywcę.