Napisz do nas

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treściąPolityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Jak Oceniają Nas Klienci:

  Najlepsze Biuro Nieruchomości Warszawa OchotaNajlepsza Agencja Nieruchomości Warszawa Ochota

  Ochota to jedna z najmniejszych dzielnic Warszawy.

  Mimo tego, dość często kontaktują się z nami klienci próbujący sprzedać mieszkanie na tym terenie. Część z nich wcześniej długo próbowała spieniężyć swoje „M” z Ochoty. Szybka sprzedaż nie jest łatwa, gdyż Ochota razem ze Śródmieściem należy do najdroższych części Warszawy. Szybka sprzedaż mieszkania Warszawa Ochota wydaje się zadaniem dla profesjonalisty, bo adekwatna rynkowa cena lokum, z góry wyklucza np. 90% osób szukających aktualnie stołecznego mieszkania. Najlepsza agencja nieruchomości Warszawa taka jak NieruchomościSzybko.pl bez problemu poradzi sobie jednak ze sprzedażą mieszkania położonego na terenie Ochoty.

  Jaki mamy sposób na szybką sprzedaż mieszkania z Ochoty?

  Chodzi o odpowiednie przygotowanie oferty z uwzględnieniem faktu, że lokalem będą zainteresowani przede wszystkim zamożni inwestorzy oraz nabywcy z większym portfelem, ceniący dobrą lokalizację. Spora część lokali z Ochoty to starsze „M”, bo na tym gęsto zabudowanym terenie pojawia się niewiele inwestycji deweloperskich. Czy starszy wiek i ewentualnie gorszy stan mieszkania z Ochoty stanowi problem? Bardzo dobra agencja nieruchomości Warszawa taka jak NieruchomosciSzybko.pl bez problemu sobie z tym poradzi. Sprzedajemy również mieszkania nadające się do remontu lub odświeżenia. Często są nimi zainteresowani inwestorzy.

  Każde mieszkanie z Ochoty ze względu na swoją lokalizację to droga nieruchomość (nawet jak na warszawskie warunki). Jej sprzedaż warto zatem powierzyć profesjonalistom. NieruchomosciSzybko.pl to luksusowe biuro nieruchomości Warszawa, które pomagało już w sprzedaży bardzo drogich lokali – nawet o wartości kilku milionów złotych. Jednak niezależnie od wartości nieruchomości, szybka sprzedaż mieszkania Warszawa Ochota jak najbardziej będzie możliwa.

  W ramach swojej oferty najlepsze biuro nieruchomości Warszawa – NieruchomosciSzybko.pl zapewnia między innymi kompleksowe przygotowanie wizualne lokalu do sesji foto/wideo, wycenę mieszkania, analizę jego atutów i plan marketingowy, umieszczenie oraz promowanie lokalu na największych portalach, organizację dni otwartych dla zainteresowanych osób, a także pomoc w przygotowaniu dokumentów i zawarciu umowy. Z klientem rozliczamy się dopiero po sprzedaży lokalu. Pomagamy i wyjaśniamy wszystko aż do momentu przekazania kluczy.

  Biuro, Agencja Nieruchomości Warszawa Ochota