Sprzedaj z nami

sprzedazmieszkan

Sprzedaż Mieszkań

Mieszkania w Warszawie znajdują nabywców, ale chodzi też o to, by sprzedać je korzystnie. Pozwól nam pomóc sobie w znalezieniu osoby lub instytucji zainteresowanej kupnem, a zadziwi Cię, jak nasz system marketingowy pozwala na osiąganie najwyższych wyników w branży.

sprzedazdomow

Sprzedaż Domów

Sprzedaż domu często stanowi wyzwanie. To duża inwestycja i bywa, że dom wystawiony na sprzedaż stoi latami, zanim uda się znaleźć nabywcę. My stosujemy technikę sprzedaży progresywnej, dzięki której już wkrótce będziesz cieszyć się z gotówki.

sprzedazdziałek

Sprzedaż działek

Masz „kawałek gruntu” pod Warszawą, a tymczasem ktoś szuka w agencjach nieruchomości właśnie takiej działki. Problem w tym, że musicie się spotkać, by możliwe stało się zrealizowanie Waszych marzeń. My wiemy, jak doprowadzić do tego spotkania.

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treściąPolityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Co mówią nasi klienci

  Referencje-nieruchomosciszybko.pl-Andrzej-Prajsnar

  Andrzej Prajsnar, analityk i dziennikarz rynku nieruchomości

  NieruchomosciSzybko.pl można śmiało określić jako najlepsze biuro nieruchomości w Warszawie. Jako osoba związana z branżą nieruchomości, jestem pod wrażeniem skuteczności i jakości obsługi.

  Andrzej Prajsnar

  Marek Wzorek – Autor Książki „Od Hierarchii do Turkusu”

  Bardzo solidna firma. Agencja która nie na darmo ma w nazwie Nieruchomości Szybko. To naprawdę bardzo szybka obsługa i załatwienie sprawy. Otwartość na potrzeby klienta oraz szeroka wiedza oraz kompetencje to cechy tej agencji. Serdecznie polecam

  Marek Wzorek

  Victoria Iwanowska – właścicielka Agencja Vi

  Wyjątkowa wiedza, pracowitość i zaangażowanie powoduje, że nieruchomości, które stały, stają się zamieszkałe 🙂

  Victoria Iwanowska

  Ewelina Pisarczyk – właściciel firmy Majster-Pol

  Leszek Markiewicz sprzedał moje mieszkanie z zyskiem, większym od spodziewanego oraz w bardzo krótkim czasie. Powierzenie tej transakcji Leszkowi to była bardzo dobra decyzja, zorganizował wszystko od A do Z w efekcie czego potencjalni kupcy licytowali się między sobą, a ja otrzymałam więcej niżeli gdybym sama zajęła się sprzedażą. Polecam Leszka wszystkim, którzy nie mają czasu ani żyłki sprzedawcy.

  Ewelina Pisarczyk

  Paweł Wróbel – właściciel firmy „Ogrodzenia z Klasą”

  Przy sprzedaży domu w Książenicach korzystaliśmy z usług Pana Leszka Markiewicza. Niewątpliwe doświadczenie oraz zaangażowanie Pana Leszka pozwoliło nam na duże poczucie komfortu. Usystematyzowany tryb pracy, harmonogram spotkań z zainteresowanymi osobami oraz przejęcie wszelkich rozmów, zapytań to niesamowity atut. Pan Leszek to osoba kontaktowa z bardzo dużą wiedzą i kulturą. Polecamy!

  Paweł Wróbel

  Paweł Pawelec – Dj, Prezenter Radiowy, Lektor

  Leszek ma to wyczucie , wie jak podejść do zagadnienia , na co zwróci uwagę klient szukający takiej nieruchomości , co trzeba dla niego dopieścić by klient z wielką chęcią zapłacił najwyższą satysfakcjonującą sprzedającego cenę👍 – bo nie problem sprzedać cokolwiek za najniższa cenę !!!

  Paweł Pawelec

  Henryk Talar – Aktor

  Panu Leszkowi Markiewiczowi      z wielkim podziękowaniem za profesjonalizm, za wyciszone zrozumienie oraz umiejętność słuchania… Stawiam gwiazdek 10 na 5 możliwych… Henryk Talar /czasem aktor/

  Henryk Talar

  7 Kroków Skutecznej Sprzedaży Nieruchomości

  Jedną z najważniejszych kwestii, którą trzeba wziąć pod uwagę przy sprzedaży nieruchomości, jest ustalenie właściwej kwoty, za którą nieruchomość ta ma zostać sprzedana. Odpowiednia wycena to główny element, który pozwoli nam na szybką transakcję w danej sytuacji rynkowej.

  Jeżeli zdecydujemy się na sprzedaż nieruchomości w cenie zawyżonej, to możemy spodziewać się przede wszystkim nie tylko straty sporej ilości czasu, ale również pieniędzy. Oferta o zawyżonej cenie nie przyciąga klientów, a z biegiem czasu jej efektowność spada do zera. W takim przypadku jedynym działaniem, które może wpłynąć na zwiększenie zainteresowania ofertą, jest obniżenie ceny. Trzeba jednak pamiętać, że zdecydowanie się na taką strategię może oznaczać, że ostatecznie klient traci więcej, niż gdyby na samym początku zdefiniował właściwą cenę rynkową i dokonał szybkiej sprzedaży. Niewłaściwa cena początkowa może przełożyć się na straty rzędu kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tysięcy złotych.

  Korzystając z naszych usług w ramach pracy, wykonujemy analizę cenową nieruchomości i sugerujemy, w jakiej możliwie najwyższej cenie nieruchomość się sprzeda.

  Kluczowym elementem niezbędnym do szybkiej sprzedaży nieruchomości jest wdrożenie dobrego planu marketingowego. Nasz autorski plan składa się tak naprawdę z 5 etapów:

  1. USTALENIE POWODÓW SPRZEDAŻY

  To bardzo ważny element, czyli określenie głównego celu sprzedaży nieruchomości. Przejście przez ten etap, czyli ustalenie podstaw decyzji klienta, jest o tyle ważne, że na tej podstawie jesteśmy w stanie dobrać skuteczne działania, które mają zostać podjęte. Dlaczego jest to tak ważne?

  Inaczej wygląda proces sprzedaży, jeżeli środki z niej uzyskane mają służyć spłacie zobowiązań, a inaczej, jeśli w tle występuje druga transakcja, czyli np. zakup większego mieszkania. W jeden sytuacji celem sprzedaży będzie uzyskanie jak najwyżej kwoty sprzedaży, w drugiej zaś bezpieczna i pewna finalizacja. Cel sprzedaży ma tak naprawdę największy wpływ na planowane działania marketingowe.

  2. WYCENA NIERUCHOMOŚCI

  Przed nami jeden z najważniejszych punktów w całym planie. Odpowiednia wycena nieruchomości sprawi, że od tego momentu wszystko będzie szło po naszej myśli, lub zacznie układać się kompletnie przeciwko nam. Z naszą pomocą masz gwarancję, że przejdziemy wspólnie przez skuteczną wycenę nieruchomości, a Twoja oferta na pewno nie dołączy do tych wiecznie „wiszących” i nie stanie się kolejną ze źle oszacowaną ceną.

  3. ANALIZA RYNKU

  To punkt podczas tworzenia, którego musimy wziąć pod uwagę kilka czynników. Dana sytuacja na rynku nieruchomości powoduje, że fundamentem efektywnych działań jest świadomość konkurencyjnych ofert oraz ich atrakcyjność. Biorąc to pod uwagę, tylko sumienna analiza rynku pozwala na prawidłowe pozycjonowanie i efektywną promocję oferty, które przyczynią się do szybkiej sprzedaży nieruchomości.

  Aktualna sytuacja na rynku jest kluczowa – jego obecna kondycja, aktualne ceny i trendy czy preferencje potencjalnych nabywców. Dlatego też istotnym elementem sporządzenia planu marketingowego powinna być dogłębna analiza rynku, która doprowadzi nas do analizy oferty.

  Podczas tego kroku zadajemy naszym klientom kilka bardzo ważnych pytań, które pomagają nam wydedukować, na co możemy sobie
  pozwolić w przypadku danej nieruchomości i przekonać Was, że jesteśmy właściwymi osobami, które pomogą Wam ze sprzedażą nieruchomości.

  4. USTALENIE CECH KLIENTA, NA KTÓRYM NAM ZALEŻY

  Ten punkt odnosi się krótko mówiąc, do stworzenia profilu klienta, do którego chcemy kierować naszą ofertę. Proces ten jest jednym
  z podstawowych działań w marketingu oraz przy budowaniu marki.

  Ustalenie cech klienta lub grupy docelowej daje nam wiedzę na temat tego, w jaki sposób musimy przygotować nieruchomość, jej opis czy sesję zdjęciową. Jeżeli poznamy dokładnie cechy grupy osób, które mogą być zainteresowane naszą nieruchomością, będziemy w stanie stworzyć ofertę dopasowaną stricte do ich potrzeb.

  5. STRATEGIA PROMOCYJNA

  To już ten moment, w którym powinniśmy mieć już komplet informacji odnośnie do tego, w jaki sposób będzie przebiegała sprzedaż naszej nieruchomości.

  Sprawdziliśmy dokumentację, przeanalizowaliśmy rynek i ceny, poznaliśmy dokładny powód i cel sprzedaży oraz ustaliliśmy profil potencjalnych nabywców. Z kompletem takich informacji nasi specjaliści na pewno przygotują kampanię, która przyniesie oczekiwane skutki.

  Żeby szybko i sprawnie sprzedać nieruchomość, musisz sprawić, że Twoje mieszkanie lub dom zdecydowanie wyróżni się na tle konkurencji. Nie od dziś wiadomo, że kupujemy oczami. Wystarczy zrobić mały test. Wchodząc na portale z nieruchomościami, na co w pierwszej kolejności zwracamy uwagę? Oczywiście na zdjęcia. Często bywa tak, że nawet oferty, które wyróżniają się atrakcyjną ceną, tracą przez źle wykonane zdjęcia, które są tak naprawdę wizytówką oferty.

  W naszym zespole posiadamy profesjonalnego fotografa, który specjalizuje się w fotografii wnętrz. Należy pamiętać, że każdą sesję fotograficzną nieruchomości muszą poprzedzić odpowiednie przygotowania. Nie musimy wspominać o sprzątaniu, ale równie ważne jest posprzątanie niepotrzebnych i rozpraszających elementów oraz rzeczy osobistych. Najważniejsze jest, aby fotografowane pomieszczenie było schludne, czyste i sprawiało wrażenie, że można z w nim zamieszkać w każdej chwili.

  Home Staging to swoista metamorfoza nieruchomości, którą przygotowujemy pod sprzedaż lub najem. To zabieg, który przekłada się na wzrost atrakcyjności przedmiotowej nieruchomości, wydobywa jej prawdziwy potencjał za pomocą podkreślenia jej prawdziwych zalet.

  PO CO ROBIMY HOME STAGING?

  Potencjalny nabywca wyrabia sobie opinię odnośnie do danej nieruchomości w ciągu pierwszych kilku, kilkunastu sekund. To właśnie ten zabieg wpływa na to, co nasze oczy ujrzą w tym właśnie czasie. Dzięki niewielkim zabiegom jesteśmy w stanie sprawić, że nieruchomość przeznaczona na sprzedaż lub wynajem staje się bardziej atrakcyjna dla oka.

  CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI HOME STAGINGOWI?

  To dla Ciebie przede wszystkim oszczędność czasu, stresu i pieniędzy. Dlaczego? Usługa Home Stangingu powodująca wzrost atrakcyjności oferty spowoduje, że Twoja nieruchomość szybciej się sprzeda, a Ty nie będziesz musiał oczekiwać w nieskończoność na potencjalnego nabywcę.

  Fotografia wnętrz jest niezwykle wymagająca, a profesjonalny fotograf nieruchomości to jedna z najważniejszych osób w procesie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Fotografia wnętrz to przede wszystkim umiejętność zamknięcia przestrzeni w wyjątkowych kadrach. Dobra fotografia wnętrz powinna pokazać zarówno przestrzeń, jak i przytulną atmosferę mieszkania. Fotografia wnętrz nie jest sprawą prostą, a sama sesja nieruchomości to proces, który wymaga doświadczenia, zmysłu artystycznego i niemałej wiedzy technicznej.

  Dlaczego kładziemy bardzo duży nacisk na profesjonalne sesje zdjęciowe? Odpowiedź jest prosta. Dobrze wykonane fotografie generują dużo większe zainteresowanie daną ofertą, co przekłada się na większą ilość potencjalnych klientów, którzy daną nieruchomość chcą zobaczyć. W rezultacie zwiększamy prawdopodobieństwo szybkiej i zyskownej transakcji.

  Nasze zdjęcia oddają w pełni atmosferę i styl prezentowanych wnętrz. W połączeniu z home stangingiem otrzymujemy doskonałe efekty, które przekładają się na nasz i Państwa końcowy sukces.

  Oferta sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w obecnych czasach to już nie tylko sesja fotograficzna i przygotowanie opis. Nasi specjaliści z najwyższą starannością stworzą dla Waszej oferty doskonałej jakości wideoprezentację, tak aby oferta wyróżniała się pośród setek innych.

  Dzięki temu nieruchomość staje się niezwykle atrakcyjna w oczach potencjalnych nabywców. W tym przypadku wideoprezentacja staje się wartością dodaną do zdjęć załączonych w ogłoszeniu, co w rezultacie w znacznym stopniu przekłada się na szybszą sprzedaż lub wynajem.

  To kolejny z bardzo istotnych elementów, które wpływają na atrakcyjność oferty. Fakt jest taki, że nie wszyscy lubimy pisać.
  W dzisiejszych czasach panuje również przekonanie, że zrobiliśmy się na tyle leniwi czy wygodni, że zbyt wiele nie czytamy. Przede wszystkim chodzi o książki, instrukcje, umowy czy opisy aukcji, czy produktów w internetowych sklepach. Nic bardziej mylnego! Pochyl się chwilę nad tym tematem – kupując nieruchomość, masz zamiar wydać kilkaset tysięcy złotych i zapewne będziesz też wspierać się długoterminowym kredytem. Czy jesteś pewny, że nie przeczytasz opisu nieruchomości? No właśnie. Potencjalny nabywca Twojej nieruchomości też na pewno go przeczyta!

  Należy pamiętać, że opis jest bardzo ważnym elementem oferty. To również dzięki niemu budujemy swój wizerunek, jako sprzedającego
  i właściciela nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie wyrobiło w nas pewne nawyki i nauczyliśmy się tworzyć opisy spójne z rzeczywistością, pisane poprawną polszczyzną oraz łatwe do przeczytania i zrozumienia. Przekłada się to na stworzenie wrażenia osoby, której można zaufać i trzeba traktować ją poważnie.

  Kolejnym elementem, który wdrażamy na tym etapie, są również rzuty mieszkań. Jest to sprawa niezwykle istotna dla sporej części klientów, z którymi mamy do czynienia. Dlaczego? Z uwagi na to, że potencjalny nabywca na podstawie rzutu nieruchomości może wstępnie przeanalizować układ pomieszczeń przed oględzinami mieszkania i zdecydować czy jest to nieruchomość, która odpowiada jego wymaganiom.

  Organizacja jednego dnia otwartego w tygodniu to recepta, którą zaakceptuje niemal każdy klient. Jesteśmy pewni, że to świetne rozwiązanie w przypadku nieruchomości, które są zamieszkane, szczególnie gdy w mieszkaniu są małe dzieci. Taka forma prezentacji przemawia również do właścicieli, którzy są już zmęczeni codziennymi wizytami potencjalnych nabywców.

  Przy pomocy home stagingu i profesjonalnej sesji zdjęciowej, o których wspominaliśmy już powyżej, ściągamy klienta na miejsce. Bezapelacyjnie dzień otwarty jest w stanie stworzyć efekt znacznego zainteresowania ofertą.

  W takiej sytuacji u potencjalnych kupujących może wystąpić przekonanie, że oglądana nieruchomość może zostać kupiona przez kogoś innego, jeżeli będą zwlekać z decyzją o złożeniu oferty. Przekłada się to na szybszą decyzję o kupnie, a często nawet niektórzy są w stanie licytować się z pozostałymi chętnymi. W takim przypadku właściciel wybiera najlepszą dla niego ofertę i zyskuje pewność, że sprzedaje swoją nieruchomość za najlepszą cenę na rynku.

  Bezpieczeństwo Transakcji

  Nasz dział prawny dba o bezpieczeństwo transakcji

  • Naszym zadaniem jest przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów i zaświadczeń.
  • Skonstruowanie odpowiedniej umowy przedwstępnej zabezpieczy Twoje interesy, a kupujący nie będzie blokował Ci sprzedaży, wpisując się w księgę wieczystą.
  • Ochronimy Cię przed potencjalnym, nieuczciwym nabywcą, ale także sprawdzimy jego zdolność kredytową, tak aby nie tracić Twojego oraz naszego czasu.
  • Każde oględziny mieszkania przez potencjalnego klienta wiążą się z wypełnieniem karty odbioru adresu, w której znajdują się jego dane. Decydując się na samodzielną sprzedaż mieszkania, nigdy nie wiesz, z kim masz do czynienia i jakie ma intencje.

  Po sprzedaży nasza rola nie kończy się:

  • Biorąc pod uwagę Państwa wygodę bierzemy czynny udział w przekazaniu lokalu.
  • Przygotowujemy protokoły zdawczo – odbiorcze.
  • Mogą liczyć Państwo na nas w sprawach związanych z przerejestrowaniem mediów.
  • W przypadkach związanych z przeprowadzkami, szeroko pojętymi remontami czy kamieniarstwem możecie liczyć na nasze kontakty z firmami, które realizują takie usługi.