7 kroków sprzedaży

Przygotowanie oferty

To kolejny z bardzo istotnych elementów, które wpływają na atrakcyjność oferty. Fakt jest taki, że nie wszyscy lubimy pisać. W dzisiejszych czasach panuje również przekonanie, że zrobiliśmy się na tyle leniwi czy wygodni, że zbyt wiele nie czytamy. Przede wszystkim chodzi o książki, instrukcje, umowy czy opisy aukcji, czy produktów w internetowych sklepach. Nic bardziej mylnego! Pochyl się chwilę nad tym tematem – kupując nieruchomość, masz zamiar wydać kilkaset tysięcy złotych i zapewne będziesz też wspierać się długoterminowym kredytem. Czy jesteś pewny, że nie przeczytasz opisu nieruchomości? No właśnie. Potencjalny nabywca Twojej nieruchomości też na pewno go przeczyta!

Należy pamiętać, że opis jest bardzo ważnym elementem oferty. To również dzięki niemu budujemy swój wizerunek, jako sprzedającego i właściciela nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie wyrobiło w nas pewne nawyki i nauczyliśmy się tworzyć opisy spójne z rzeczywistością, pisane poprawną polszczyzną oraz łatwe do przeczytania i zrozumienia. Przekłada się to na stworzenie wrażenia osoby, której można zaufać i trzeba traktować ją poważnie.

Kolejnym elementem, który wdrażamy na tym etapie, są również rzuty mieszkań. Jest to sprawa niezwykle istotna dla sporej części klientów, z którymi mamy do czynienia. Dlaczego? Z uwagi na to, że potencjalny nabywca na podstawie rzutu nieruchomości może wstępnie przeanalizować układ pomieszczeń przed oględzinami mieszkania i zdecydować czy jest to nieruchomość, która odpowiada jego wymaganiom.